TOKİ SÖZLEŞME TARİHLERİ BELİRLENDİ.
TOKİ SÖZLEŞME TARİHLERİ BELİRLENDİ.

Gümüşova Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi işbirliği ile Gümüşova'da yapılmakta olan 187 adet konutun kura çekiminin tamamlanmasının ardından hak sahiplerinin sözleşme imzalama süreci belli oldu. Yapılan açıklama neticesinde hak sahiplerinin sözleşmelerini imzalamak için T.C. Ziraat Bankası Gümüşova Şubesine 14 Ağustos - 24 Ağustos 2017 tarihleri arasında başvurmaları gerekiyor. Mazeretli başvuru tarihi ise 25 Ağustos 2017 Cuma günü mesai bitiminde sona eriyor. Belirtilen tarihlerde sözleşme imzalayacak hak sahipleri sadece kura sonucu belirlenen blok numarasına göre listede gösterilen tarihte bankaya başvurabilecek, farklı bir günde bankada ilgili hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

 

Başvuru sahiplerinin T.C. Nüfus Cüzdanı ve 1 adet fotokopisi ile talep toplama başvuru aşamasında Belediyede imzaladıkları başvuru formu ve 1 adet fotokopisini yanlarında bulundurmaları ve sözleşme imzalarken seçecekleri alternatif ödeme seçeneklerinde belirtilen peşinat tutarları ile bankada oluşacak masraf ve komisyon tutarlarınıda yanlarında hazır bulundurmaları gerekiyor.

 

Belirtilen tarihlerde sözleşme imzalamaya mazeretlerinden dolayı gelemeyecek hak sahiplerinin ise noter onaylı vekaletname belgesi ile yakınları kendisinin adına bankada sözleşme imzalayacabilecekler ancak vekaletname örneğinin ilgili bankadan temin edilerek noterde buna göre hazırlatılması gerekmektedir.

 

Kura sonucu, sözleşme başvuru tarihleri ve fiyat listesine aşağıda bulunan dosyalardan erişilebilmektedir.

 

Tüm hak sahiplerine önemle duyurulur.

 

Konuyla ilgili Toki Resmi Web Sitesi bağlantısı : http://www.toki.gov.tr/talep-satis-teslim/342