BAŞKAN TOZAN' IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN TOZAN' IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem TOZAN, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

 

"ONBİR AYIN SULTANI MÜBAREK RAMAZAN AYINI GERİDE BIRAKMANIN HÜZNÜ VE BİR O KADAR DA RAMAZAN BAYRAMINA ERİŞMENİN GETİRDİĞİ SEVİNÇLE YAPILAN TÜM İBADETLERİN YÜCE ALLAH (cc) KATINDA KABUL EDİLMESİNİ DİLİYORUM.

 

DÜNYANIN KORONAVİRÜS SALGINIYLA BÜYÜK BİR SINAVDAN GEÇTİĞİ BU DÖNEMDE HER YIL BÜYÜK BİR SEVİNÇ VE MUTLULUKLA KUTLADIĞIMIZ, AİLEMİZ, AKRABALARIMIZ VE YAKINLARIMIZLA BİR ARADA OLDUĞUMUZ VE MANEVİ DUYGULARIMIZI BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE YAŞADIĞIMIZ RAMAZAN BAYRAMIMIZI BU YIL ALINAN TEDBİRLER GEREĞİ ÜLKE OLARAK EVLERİMİZDE GEÇİRMEK DURUMUNDAYIZ. YAŞANAN VİRÜS SALGINININ ETKİLERİNİN EN AZA İNDİRİLMESİ VE KONTROL ALTINDA TUTULABİLMESİ ADINA ALINAN TEDBİRLER ELBETTE Kİ HEPİMİZİN SAĞLIĞI VE EN KISA SÜREDE NORMAL YAŞANTIMIZA DÖNEBİLMEK İÇİN OLSA DA, SEVDİKLERİMİZLE BİR ARADA OLAMAYACAK DURUMDA BULUNMAMIZ BU BAYRAMI BURUK BİR ŞEKİLDE GEÇİRECEĞİMİZİ BİZLERE GÖSTERMEKTEDİR.

 

KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİM, SÖZ KONUSU SALGIN İLE MÜCADELE DEVLETİMİZİN HER KADEMESİNDE BÜYÜK BİR HASSASİYETLE GECE GÜNDÜZ DEMEDEN DEVAM ETTİRİLMEKTE, YAPILAN HER ÇALIŞMA VE ALINAN HER TEDBİR GÜZEL ÜLKEMİZİN BU SÜRECİ EN AZ DÜZEYDE OLUMSUZLUKLA GERİDE BIRAKMASI ADINA YAPILMAKTADIR. BU SÜREÇTE VATANDAŞLARIMIZA DÜŞEN TEMEL GÖREV İSE ALINAN KARARLARA UYMAK VE VİRÜS SALGININDAN HEP BİRLİKTE KURTULABİLMEK İÇİN VATANDAŞLIK GÖREVİ BİLİNCİYLE HAREKET ETMEKTİR.

 

BU DUYGU VE DÜŞÜNCELER İLE EVLERİMİZDE KALACAĞIMIZ SÜREÇTE SABIRLI OLMAMIZ VE ÇEVREMİZDEKİLERİN SAĞLIĞI İÇİN HASSAS DAVRANMAMIZ GEREKTİĞİNİ HATIRLATIYOR, RAMAZAN BAYRAMININ TÜRK VE İSLAM ÂLEMİNE SAĞLIK, BARIŞ VE MUTLULUK GETİRMESİNİ YÜCE ALLAH (cc) TAN NİYAZ EDİYORUM.

 

RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN."

 

MUHARREM TOZAN

GÜMÜŞOVA BELEDİYE BAŞKANI