Form ve Dokümanlar

DOĞRUDAN TEMİN TEKLİF FORMU

Doğrudan Temin yöntemi ile Belediyemize Teklif vermek isteyen Kurumlar için EXCEL belgesini indirip, boş olan tüm alanları eksiksiz doldurarak kurumumuz ilgili departmanına başvuruda bulunabilirsiniz.

ARAZİ BEYAN FORMU

Arazi Emlak Vergisi bildiriminde bulunacak vatandaşlarımız için WORD belgesini indirip, boş olan tüm alanları eksiksiz doldurarak kurumumuz ilgili departmanına başvuruda bulunabilirsiniz.

ARIZA BİLDİRİM DİLEKÇESİ

Su aboneliği bulunan ve su sayacı arıza yapmış vatandaşlarımız için WORD belgesini indirip, boş olan tüm alanları eksiksiz doldurarak kurumumuz ilgili departmanına başvuruda bulunabilirsiniz.

ARSA BEYAN FORMU

Arsa Emlak Vergisi bildiriminde bulunacak vatandaşlarımız için WORD belgesini indirip, boş olan tüm alanları eksiksiz doldurarak kurumumuz ilgili departmanına başvuruda bulunabilirsiniz.

BİNA BEYAN FORMU

Bina Emlak Vergisi bildiriminde bulunacak vatandaşlarımız için WORD belgesini indirip, boş olan tüm alanları eksiksiz doldurarak kurumumuz ilgili departmanına başvuruda bulunabilirsiniz.

ÇED BAŞVURU EVRAK LİSTESİ

ÇED Başvurusunda bulunacak vatandaşlarımız için, başvuruda istenilen belgelerin yer aldığı WORD belgesini indirebilirsiniz.

EVLİLİK BAŞVURU EVRAK LİSTESİ

Evlilik Başvurusunda bulunacak vatandaşlarımız için, başvuruda istenilen belgelerin yer aldığı WORD belgesini indirebilirsiniz.

HAFTA TATİLİ ÇALIŞMA RUHSATI BEYAN FORMU

Hafta Tatili Çalışma Ruhsatı almak isteyen vatandaşlarımız için PDF belgesini indirip, boş olan tüm alanları eksiksiz doldurarak kurumumuz ilgili departmanına başvuruda bulunabilirsiniz.

İMAR DURUMU BAŞVURU DİLEKÇESİ

İmar Durumu Başvurusunda bulunacak vatandaşlarımız için WORD belgesini indirip, boş olan tüm alanları eksiksiz doldurarak kurumumuz ilgili departmanına başvuruda bulunabilirsiniz.

RUHSAT ve İSKAN BAŞVURU EVRAK LİSTESİ

Ruhsat ve İskan Başvurusunda bulunacak vatandaşlarımız için EXCEL belgesini indirip, boş olan tüm alanları eksiksiz doldurarak kurumumuz ilgili departmanına başvuruda bulunabilirsiniz.

SU ABONELİĞİ BAŞVURU EVRAK LİSTESİ

Su Aboneliği Başvurusunda bulunacak vatandaşlarımız için WORD belgesini indirip, boş olan tüm alanları eksiksiz doldurarak kurumumuz ilgili departmanına başvuruda bulunabilirsiniz.

YANGIN RUHSATI BAŞVURU DİLEKÇESİ

Yangın Ruhsatı Başvurusunda bulunacak vatandaşlarımız için WORD belgesini indirip, boş olan tüm alanları eksiksiz doldurarak kurumumuz ilgili departmanına başvuruda bulunabilirsiniz.